Sosyal Güvenlik Uzmanı Yasin Kanat'tan Ramazan Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Sosyal Güvenlik Uzmanı Yasin Kanat’tan Ramazan Bayramı Mesajı

Admin | 23 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Sosyal Güvenlik Uzmanı Yasin Kanat Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kanat mesajında ” Bayram küslüklerin sona erdiği, sevinç, coşku ve mutluluğun bol olduğu mesafelerin kısalması ve samimiyetin artması için en güzel fırsatlardan birisidir. Ancak dünyamızı kasıp kavuran salgın illetinden dolayı sevdiklerimizden çok uzakta olabiliriz. Fakat artık gelişen teknoloji sayesinde bir mesaj ile sevdiklerimizin yanında hissetmek çok kolay.
ve onları ufak da olsa mutlu edebilmek çok önemli. Çünkü bayram demek küçükten büyüğe herkesin mutlu ve güzel anılar biriktirmesi demek Her ne kadar son yıllarda gelenekten her yıl biraz daha uzaklaşmak olarak görülse de, bayramlarda gönderilen anlamlı ve güzel dilekler barındıran mesajlar karşı tarafın unutulmadığını gösterir. Özellikle teknoloji çağındaki genç nesil tarafından sıklıkla gönderilen bu mesajlar, manevi yönden bir bağlantı kurmaya ve samimiyeti artırmaya katkı sağlamaktadır. Dostluğu, sevgiyi, geleceği,ekmeğimizi,hüznümüzü, acımızı ve yalnızlığımızı paylaştığımız birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder ömür boyu sağlık dilerim”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle