İpekyolu’nda Muhtarlar Toplantısı Yapıldı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu’nda Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Admin | 16 Mart 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, İpekyolu Belediyesi konferans salonunda muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, İpekyolu Belediyesi konferans salonunda muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Programa İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, İl ve İlçe protokolü, İpekyolu Belediyesi birim amirleri ile İpekyolu ilçe muhtarları katıldı.

Toplantıda muhtarlardan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alarak, talep ve önerileri dinleyen  Vali Bilmez Cumhurbaşkanı  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı muhtarlar toplantılarının yerelde de devam ettirildiğini belirterek vatandaşların taleplerini kamu kurum ve kuruluşlarına ulaştırıp çözüm bulmada muhtarlara çok önemli görevler düştüğünü vurgu yaptı.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk de, merkez ve kırsal mahallelerde şimdiye kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Muhtarlarla  iş birliği içerisinde çalışıyoruz.

Kaymakam Öztürk ‘’Öncelikli hizmetlerimizi muhtarlarımızdan gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. İlçe genelinde en kılcal yolları bile asfaltlayıp, kilit parke taşı döşeyerek çamurlu yol bırakmadık. Temizlik ve çöp konusunda ciddi anlamda çalışmalar yürüttük. 11 adet butik sokağı vatandaşlarımızın hizmetine sunarak bir çok sosyal ve kültürel çalışmaya da imza attık” dedi.

Soru cevap halinde devam eden toplantıda muhtarlar da mahalleleri ile ilgili talep ve ihtiyaçlarını dile getirdiler.

Toplantıdan sonra muhtarlar kendileri için düzenlenen öğlen yemeğinde bir araya geldiler.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle