resim
İpekyolu Hizmette Sınır Tanımıyor - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu Hizmette Sınır Tanımıyor

Admin | 17 Ağustos 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk ilçe  kırsalındaki mahallelerde  ziyaretlerde bulundu.

İpekyolu İlçe sınırları içerisinde Merkeze uzaklığı 47 km olan Ağzıkara, 51 km olan Yukarı ve Aşağı Güneyce, 28 km olan Aktaş Mahalleleri’ne gerçekleştirilen ziyaretlerde Belediye  tarafından verilen hizmetler, Başkan Vekili Öztürk ve ilgili birim müdürlerince bizzat yerinde incelendi.

Renkli kilit taşı çalışmaları, yol yapım-bakım-onarım çalışmaları, Okul ve Cami bahçelerinin bakım-onarımı, Cami ve taziye evleri desteği-tadilatı yapılan yerlerde incelemelerde bulunan Öztürk, vatandaşların  ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek, çözümler için görüş alışverişinde bulundu.

Öztürk burada yaptığı açıklamada hizmetin yeri, zamanı ve sınırı olmadığı bilinciyle hareket ettiklerini vurgularken, Van Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal mahallelere uzanan ana caddelerdeki asfaltlama hizmeti ile İpekyolu Belediyesi’nin kilit taşı uygulamalarının birleşmesi sonucu ortaya çıkan güzel tablodan duyduğu memnuniyeti belirterek Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Murat Zorluoğlu’na teşekkür etti.

Bayrama sayılı günler kala gerçekleşen kırsal mahallelerdeki ziyaretler esnasında çocukları da unutmayan Başkan Vekili Öztürk çocuklarla sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi ve bayramlarını kutladı. Öztürk ayrıca taziyesi olan bir aileye de ziyarette bulunarak başsağlığı dileğinde bulundu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle