BU GÜLÜŞ,BAŞKANLIĞI GETİRİR!.. - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

BU GÜLÜŞ,BAŞKANLIĞI GETİRİR!..

Erhan UĞURLU | 18 Kasım 2018 | Köşe Yazıları


Erhan UĞURLU
erhanugurlu@yerelvanhaber.com


2019 yerel seçimlere doğru ilerlerken,aday adayların en önemli iletişim dili ”Güler yüz ve samimiyet”olması bizatihi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından defaatle vurgulanmıştı.

Doğal ve içten bir tebessüm insanlar arasındaki diyaloğunda güçlü kılmasını etkileyecek önemli bir etkendir.
Hal böyleyken,Van Ak Parti aday adayları gerçekleşen Temayül yoklamasında birinci çıkmak için büyük bir uğraş verdiler.İl teşkilatı başta olmak üzere 13 İlçe teşkilatları,doğru adayların seçilmesi için oylamaya katıldılar.
Bizler www.yerelvanhaber.com ekibi olarak,Ak Parti Genel merkezinin de takip ettiği temayül yoklamasının analizini doğru okuyabilmek için sahadaki izlenimlerimizde dikkatimizde kaçmayan Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Bilici’nin içten ve samimi gülüşleri (Bu Gülüş Başkanlığı Getirir ) anlamındaydı.
Ak Parti resmi aday adaylık süreci başlamadan önce kentin Basın mensuplarıyla bir araya gelerek ”Memleketim için,hizmet için”adayım demişti.Basın toplantısında projelerini içtenlikle açıklayan Mehmet Bilici orda bulunanların herkesin gönlünü okşamıştı.
Sonrasında,resmi aday adaylık başvurusunda sevenlerinin çoğunlukta olduğu büyük bir kalabalık kitlesiyle hizmet için gönüllere hitap eden Mehmet Bilici,dakikalarca ayakta alkışlanmıştı.
Bugün gerçekleşen Temayül yoklamasında tüm herkesi büyük bir içtenlikle kucaklayan Bilici’nin bıraktığı izlenim ”Büyükşehir Belediye Başkanı olacağım” niteliğindeydi.
Kendinden emin, büyük bir öz güvenle,samimi içten gülüşleri,ortaya koyduğu ekonomik ve Turizm projeleriyle hizmet makamına ne kadar yakıştığını kanıtladı.
”Bu Gülüş Başkanlığı Getirir”başlığıyla ele aldığımız köşe yazımızda haklılığımızı inşallah 2019 Mart seçimlerinde kanıtlamış olacağız dileğiyle;aday aday olan tüm dava ve Ak Parti gönüldaşlarımıza başarılar diliyorum.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle