YENİDEN REFAH PARTİSİ VAN İL DİVAN TOPLANTISINI YAPTI - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

YENİDEN REFAH PARTİSİ VAN İL DİVAN TOPLANTISINI YAPTI

Admin | 19 Temmuz 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Yeniden Refah Partisi, Van İl binasında gerçekleşen ilk İl Divan Toplantısını MKYK Üyesi AR-GE Başkan Yardımcısı Sadık Çat’ın katılımıyla gerçekleştirdi.


Yeniden Refah Partisi Van Edremit ilçe Başkanı Mehmet Şahin, Tuşba İlçe Başkanı Nevzat Ataş, yanı sıra il teşkilatı ve bazı ilçe teşkilatı katıldı.
MKYK Üyesi AR-GE Başkan Yardımcısı Sadık Çat ise, 17 Kasım 2019 Pazar günü Ankara Arena Spor salonunda 44732 kişinin katılımıyla gerçekleşen, Yeniden Refah Partisinin 1. Olağan Büyük Kongresinin ardından teşkilât çalışmalarına daha da hızlandığını belişrterek, “Bu bağlamda ziyaretlerine yine ülkemizin en doğusundan Van ilimizden başladık. Yeniden Refah Partisi Van il başkanlığında 1. İl divan toplantısına katıldık. Burada yapılan çalışmaları yerinde inceleyip, ardından resmi ve özel ziyaretlerde bulunduk. Devletin bölünmez bütünlüğünü korumak, Hak davada halkın yanında olmak, Halkın derdine çare olmak, dertleriyle dertlenmek için çıktığımız bu yolda birleşerek büyümeye devam ediyoruz. ”Millî Görüş” 94 ruhudur, Millî Görüş 69 ruhudur, Millî Görüş artık bitti diyenlere 17 Kasımda büyük bir tokat attık. Bu dava Hak davadır, siz bitti derken biz Yeniden başladık, halkın içinde değil bizler Halkın ta kendisiyiz, Muhalefetin de, iktidarın da kendi çıkarlarını düşünmekten başka Bir şey yaptıkları yok. Kapalı kapılar ardında halka zarar veren kararların altında her iki tarafın imzaları var. Halk olarak bunları görüyor ve ilk seçimde hepsini sandığa gömeceğiz diyoruz. “Zafer Yakındır ve Zafer inananlarındır. Biz gemilerini karadan yürüten bir ecdadın torunlarıyız bizi kimse yıldıramaz biz bu yola Baş koyduk ve bu davayı zafere taşıyacağız. Bizler Halk olarak bu zafere beraber yürüyeceğiz. Geleceğini düşünen tüm kardeşlerimizi yanımızda bizlere desteğe çağırıyorum..” dedi.

Toplantı il yönetimin görev takdimi ve rozet takımından sonra kısa bir değerlendirme yapan Van İl Başkanı Hasan Sümer, de “Bu hak davada başarılı olmak için bizimle yürüyen tüm dostlarımıza ve tüm teşkilatımıza bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.” Diyerek il divan toplantısına katılan ve görev alan herkese başarılar dileyerek teşekkür etti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle