Vedaş'ta 23 Nisan Etkinlikleri - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vedaş’ta 23 Nisan Etkinlikleri

Admin | 22 Nisan 2018 | Dünya, Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte makam koltuğunu Hacıbekir Mahallesi Dumlupınar İlköğretim Okulu 4.Sınıf öğrencisi Muhammed DUMAN’a devretti.

Şirket merkezinde gerçekleşen etkinlik sırasında VEDAŞ Şirket Müdürlüğü koltuğuna temsili olarak oturan Muhammed DUMAN öğrencilerden gelen sorulara cevap verirken enerji tasarrufu yapmanın önemine vurgu yaptı. DUMAN, “Çocuklara aydınlık bir gelecek bırakmak için enerjimizi tasarruflu kullanmalıyız. Unutmayınız ki tasarruf en ucuz üretimdir.” ifadelerinde bulundu.

Öğrencilerin enerji konusundaki farkındalıklarının gelecek için umut verici olduğunu ifade eden VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında; Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerimizde etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. VEDAŞ ailesi olarak yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi çok önemsiyoruz. Bugün gördük ki öğrencilerimiz enerjinin kıymetinin ve öneminin ziyadesiyle farkındalar. Geleceğimizin emin ellerde olduğuna inancım bugün bir kez daha arttı. Öğrencilerimizin bu bilinçle yetiştiren fedakar öğretmenlerimize teşekkür ediyor, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.” dedi.

Okul Müdürü SÖNMEZ: “Çocuklar En Büyük Hazinemizdir”

Hacıbekir Mahallesi Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Tahsin SÖNMEZ ise ziyaret sırasında şu ifadelerde bulundu: “Öncelikle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım. En büyük hazinemiz olan çocuklarımızı yetiştiren ve geleceğimizin sağlıklı temeller üzerinde inşa edilmesini sağlayan tüm öğretmenlerimizi de bu vesileyle kutluyorum. Bu anlamlı günde öğrencilerimizi misafir eden VEDAŞ ailesine teşekkürlerimi sunarım.”

“Öğrenciler Ağaç Dikti”

Öğrencilere hediye dağıtılmasının ardından VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU, VEDAŞ Van İl Müdürü Beytullah ÖZBAYRAM, Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Tahsin SÖNMEZ ve 4. Sınıf Öğretmeni Gülden BADAK ile öğrenciler VEDAŞ Şirket Merkezinde ağaç dikerek ziyareti sonlandılar.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle