resim
Vedaş Bayram'da Tam Kadro Vatandaşın Emrinde - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vedaş Bayram’da Tam Kadro Vatandaşın Emrinde

Admin | 17 Ağustos 2018 | Foto Galeri, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) Kurban Bayramında da enerji sürekliliğinde kesinti yaşanmaması için hazırlıklarını tamamladı.

Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde yaklaşık 2.100.000 vatandaşa elektrik dağıtım hizmeti verdiklerini belirten VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU, yapılan hazırlıklara ilgili açıklamalarda bulundu.

“Arıza, Bakım ve Onarım ekiplerimiz, SCADA ve Ülkemizin en büyük akıllı şebekesini yöneten PLC-OSOS Merkezlerimiz; bayram süresince enerji sürekliliğini sağlamak ve vatandaşlarımızın memnuniyetini artırmak için 7 / 24 görevlerinin başında olacaktır. Ayrıca enerji alt yapısını güçlendirmek ve yeni tesislerin devreye alınması için zorunlu olarak gerçekleştirdiğimiz planlı bakımlara da bayramda ara vereceğiz. Oluşabilecek arızalara hızlı müdahale edebilmek için ilave ekip ve araçlarımızla teyakkuz halinde olduğumuzu, vatandaşlarımızın bayramı huzurlu bir ortamda geçirmesini sağlamak için tüm imkân ve kapasitemiz doğrultusunda görevimizin başında bulunduğumuzu halkımızın bilmesini istiyoruz. Okuducu”Vatandaşlarımız, her zaman olduğu gibi bayram süresinde de 0 850 211 0 186 numaralı Çağrı Merkezimizi ya da 0 538 655 28 28 numaralı Whatsapp ihbar hattımızdan Şirketimize rahatlıkla ulaşabilirler. Bu vesileyle VEDAŞ ailesi olarak halkımızın Kurban Bayramı’nı kutlar, bayramın Ülkemize hayırlar getirmesini dileriz.” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle