Vedaş 15.Koordinasyon Toplantısını Gerçekleştirdi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vedaş 15.Koordinasyon Toplantısını Gerçekleştirdi

Admin | 16 Ekim 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) “15.Koordinasyon Toplantısını” 12 ve 13 Ekim tarihlerinde Van’da bulunan Şirket merkezinde gerçekleştirdi.

VEDAŞ Genel Koordinatörü Osman AKYOL’un başkanlığında gerçekleşen toplantıya Dağıtım Direktörü Ali AYDIN, Destek Hizmetler Direktörü Nilüfer Orkan KILIÇ, Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU, İl ve Grup Müdürleri ile süreç yöneticileri katıldı.

2018 yılının ilk dokuz aylık dönemine ait gerçekleşmelerin değerlendirildiği toplantıda, tüketicilerine batı standardının da üzerinde hizmet vererek tüketici memnuniyetini artırmayı hedeflediklerini ifade eden VEDAŞ Genel Koordinatörü Osman AKYOL:

“Kaçak elektrik ile mücadele, işletme, yatırım, iş sağlığı ve güvenliği, kurumsal iletişim, teknolojik yatırımlar, tüketici memnuniyeti ve paydaş ilişkileri ile personel performansı gibi konuları değerlendirdiğimiz koordinasyon toplantımızda tüm faaliyetlerimizi mercek altına alarak Şirketimizin bir nevi röntgenini çektik. Ayrıca, elektrik şebekemizi kışın zorlu şartlarına hazırlamak için Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerimizde yapılan çalışmaları değerlendirerek hizmet bölgemizin genelinde enerji arzında en ufak bir aksama yaşanmaması için alınan önlemleri istişare ettik ve kararlar aldık. Sonuç olarak; Bölgemizde İnsanlarımızın memnuniyetini arttırmak için her türlü imkân ve kapasitemizle çalışmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle