Vedaş 14.Koordinasyon Toplantısını Gerçekleştirdi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vedaş 14.Koordinasyon Toplantısını Gerçekleştirdi

Admin | 20 Şubat 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) “14.Koordinasyon Toplantısını” 16,17 ve 18 Şubat tarihlerinde Van’da bulunan Şirket merkezinde gerçekleştirdi.

VEDAŞ Genel Koordinatörü Osman AKYOL’un başkanlığında gerçekleşen toplantıya Dağıtım Direktörü Ali AYDIN, Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU, İl ve Grup Müdürleri ile üst düzey yöneticiler katılım sağladı.

2017 yılı gerçekleşmelerinin ve 2018 yılı projelerinin değerlendirildiği toplantıda, tüketicilerine batı standardının da üzerinde elektrik dağıtım hizmeti vermeyi amaçladıklarını ifade eden AKYOL, “Şirketimizin üst düzey yöneticilerinin katıldığı koordinasyon toplantılarımızda; yatırım, işletme, bakım ve onarım, tüketici memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği, personel performansının değerlendirilmesi, kurumsal iletişim faaliyetleri, teknolojik yatırımlar, kaçak elektrik ile mücadele gibi başlıklarda kısa, orta ve uzun vadeli gerçekleşmeleri değerlendiriyoruz. Mevcudumuzu daha verimli nasıl kullanabiliriz, tüketicilerimize en iyi hizmeti vermek için neler yapabiliriz düşüncesiyle yönetici arkadaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Aldığımız kararların sahadaki yansımasını takip ediyor eksikler varsa gidermek amacıyla yeni yol haritası belirliyoruz. Kısacası koordinasyon toplantılarımızda en ücra bölgemizdeki elektrik şebekesini dahi mercek altına alarak bir nevi Şirketimizin röntgenini çekiyoruz. Nihai hedefimiz; tüketici memnuniyetini daha da artırmak, tüketicilerimize batı standartlarının da üzerinden elektrik dağıtımı hizmeti vermek ve kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmaktır.” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle