VEAH Hastanesi’nin Lavaboları Yenilendi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

VEAH Hastanesi’nin Lavaboları Yenilendi

Admin | 19 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

1500 yatak kapasite ile Bölge halkına hizmet veren Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Hastanesi’nde modernleşme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bulunan tüm lavabolar, tuvalet taşları, tuvalet kapıları ve aynaları, ıslak zemin fayansları ile su tesisatları baştan aşağı yenilendi.
Binamız Modern ve Ferah Bir Hale Geldi’
Yapılan çalışmalarla çok nezih bir mekân elde edildiğini ifade eden Hastane Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik,açıklamasında şunları kaydetti:
“Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren daha ulaşılabilir, daha modern bir hastane modelini benimsedik. Hem fiziki hem de donanım olarak iyileştirmeler yaptık. Van halkına binamızda daha ferah bir hizmet için kolları sıvadık MR ve diğer görüntüleme hizmetleri başta olmak üzere, iç donanım olarak son derece modern cihazlarla donattık.”
‘Fedakârca Bir Gayret İçerisindeyiz’
“Vatandaşlarımıza daha hijyenik bir ortam sağlamak amacıyla lavabo ve tuvalet taşları başta olmak üzere, tuvaletlerimizin ıslak zemin fayanslarını, su tesisatlarını, aynı ve kapılarını yenilemiş bulunuyoruz. Amacımız, vatandaşlarımıza daha kaliteli ve daha hijyenik ortamlarda sağlık hizmeti sunmak. Çalışanlarımızla birlikte fedakârca bir gayret içerisindeyiz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”
Yenileme çalışmaları ziyaretçiler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle