VATSO Derneği Başkanı Kandaşoğlu'ndan Kurban Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

VATSO Derneği Başkanı Kandaşoğlu’ndan Kurban Bayramı Mesajı

Admin | 30 Temmuz 2020 | Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

VATSO Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve iş insanı Zahir Kandaşoğlu Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kandaşoğlu mesajında  ‘Kurban, ihtiyacı olana el uzatmak, neşeden yoksun mahzun yüreklere ve hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımaktır. Mübarek Kurban bayramda değerlerimize sımsıkı sarılmalı, yetimlere, kimsesizlere el uzatmalı, çaresizlere çare olmalıyız. Kurban ibadetiyle bizden istenen, elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmak, gönülden verebilmektir” ifadelerine yer verdi.


“Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya edeceğimiz Kurban Bayramı, akıp giden zaman içinde, gitgide uzaklaşan nesilleri yeniden bir araya getirip bağlayan kadim bir düğüm olması hasebiyle, dargınlıkları, küskünlüğü  unutmak, bizden bir selam bekleyen büyüklerimizi hatırlamak, gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızı sevindirmek içinde büyük bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle  kadirşinas Vanlı  hemşerilerimin  başta olmak üzere tüm Müslüman aleminin  mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum’’dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle