Vaski'de İş Semineri - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vaski’de İş Semineri

Admin | 03 Temmuz 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) yoğun iş temposunu sürdürürken, sahada ve teknik servislerde çalışan personellerinin iş sağlığı ve güvenliği için de gereken tedbirleri ihmal etmiyor.

VASKİ Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı, İçme Suyu Arıtma ve Havza Koruma Kontrol Şube Müdürlüğünce İş Sağlığı ve Güvenliği semineri düzenlendi.

Narman ve Beyüzümü (Otogar) Paket İçme Suyu Arsenik Arıtma Tesislerinde çalışan personelleri de kapsayan eğitim semineri iki gün sürdü.

İSG Şube Müdürlüğü bilgisi dahilinde, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında hizmet alınan As-Van Net OSGB uzmanlarından Rukiye TOKAT, Sağlık Personeli Zeyt Kaplan, İşyeri Hekimi Güney İmre tarafından kapsayıcı bir eğitim semineri düzenlendi.

Seminerde Tesiste İş Sağlığı ve Güvenliği,personelin ihtiyacı olan Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) eksikleri Uyarı, Levha ve İşaretlemeler konularında da detaylı bilgiler sunuldu.

VASKİ İçme Suyu Arıtma ve Havza Koruma Kontrol Şube Müdür Vekili M.Fatih DOĞRAR ve Makine Mühendisi Ulaş KARABULUT tarafından da, tesisin kuruluş amacı, işletme prensibi ve personel konularında da personele bilgiler aktarıldı.

Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle