Hoşgeldiniz  

Vaski Yeni İlçe Binası Hizmete Girdi

Admin | 17 Ocak 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi VASKİ, vatandaşlara daha etkin bir hizmet sunabilmek için ilçe idari binalarını yenileyerek kurumsal yapısını güçlendiriyor. VASKİ’nin ilçelerde yenilen hizmet binaları ile halkın hizmete ulaşması daha kolay hale getirildi.

VASKİ, ilçelerde mevcut idare binalarının ihtiyaca cevap vermemesi üzerine harekete geçti. Daha ferah ve ulaşılabilir yeni idare binaları faaliyete alınarak halkla iletişim ve halkın hizmete erişiminde yeni bir döneme imza atıldı.

VASKİ’nin yeni şubeleri Bahçesaray’da İslam Mahallesi Mutullahbey Caddesi, Gürpınar’da Cumhuriyet Mahallesi Hakkâri – Bitlis Karayolu Üzeri Eski Telekom Binası ile Özalp’ta Cumhuriyet Mahallesi Mezarlık Üstü Sokak Büyükşehir Belediyesine ait yeni binada hizmet vermeye başladı.

İlçe ziyaretlerini sıklıkla sürdüren ve denetimler yapan VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş yenilen ilçe binalarını gezerek bilgiler aldı halkın memnuniyetlerini dinledi.

Tekataş “İdari binalarımızı daha iyi hizmet verilebilir hale getirmenin gayretindeyiz. Her gün daha etkin olmak için çalışıyoruz. İlçelerde VASKİ ilk kez bu kadar etkili bir çalışma yürütüyor. İdari binalarımızı da yenileyerek herkesin hizmete daha hızlı ulaşmasının gayretindeyiz. Sorumluluk taşıyor, halk için koşturuyoruz. Bu halk iyiyi ve güzeli her zaman takdir etmiştir. Bu hizmetlerle mutlu yüzler görüyorsak bizim de yorgunluğumuzdan eser kalmıyor. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle