Hoşgeldiniz  

Vantso’yu Şahlandırmaya Geliyoruz

Admin | 06 Mart 2018 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Nisan ayında yapılacak olan Van Ticaret ve Sanayi Odası /Vantso)  Başkanlık seçimi çok hareketli geçeceğinin  sinyallerini veriyor.

Vantso Başkanı Necdet Takva’nın Güçlü rakibi İş adamı Zahir Kandaşoğlu seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmasında ‘’Ticaret odasının eski günlerine kavuşmasının  kaçınılmaz olduğunun  belirterek ‘’Odamızın şu anki hali esnafımızı üzdüğü kadar beni de derinden üzüyor’’dedi.

Ticaret Odası Şahlanacak

Van Ticaret ve Sanayi Odamızın İlimiz için çok kıymetli bir kurum olduğunu, geçmişte yapmış olduğuz hizmetlerle Türkiye’de bir numara olan Ticaret odamızı tekrar etkin hale getirmek için elimizden geleni yapacağız.Van Bölge İli olarak çok önemli bir yer. Başkan olmak nasip olursa Odamız şahlanacak.

Bugün Kamuoyu yoklaması yaparsak Ticaret odamızın içler acısı hali her haliyle ortadadır’’diyen Kandaşoğlu’’Sorunları anında çözen,genç,dinamik,ve bilgili yönetimimizle biz bu kayıpları ortadan kaldırmaya geliyoruz.Hiçbir zaman mevki makam peşinde olmadığının da vurgusunu yaparak’’amacımız Odamızı daha elverişli ve esnafımıza kaliteli hizmet  vermektir’’açıklamasını yaptı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle