Hoşgeldiniz  

VANSET Yönetimi Başkan Vekili Aslan’ı Ziyaret Ettiler

Admin | 02 Aralık 2019 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Van’daki sanatsal ve kültürel çalışmalarını aralıksız sürdüren Van Sanat ve Edebiyat Topluluğu üyeleri ( VANSET ), bir yandan da kurum ziyaretlerine devam ediyor.
Kurum ziyaretleri kapsamında İpekyolu Kaymakamı ve İpekyolu Belediye başkan vekili Sinan Aslan’ a bir ziyaret gerçekleştiren Vanset üyeleri yaptıkları çalışmalar hakkında başkan vekili Aslan’ a bilgil verdiler.
Söz konusu ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Van Sanat ve Edebiyat Topluluğu Başkanı Orhan Demirtaş ” Gerek Vandaki gerekse ilçelerdeki çalışmalarımızda istişareye büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda bugün İpekyolu Belediye Başkan Vekilimiz sayın Sinan Aslan’ ı ziyaret ederek hem yeni görevinde başarılar diledik, hem de kendi çalışmalarımız hakkında bilgi verme fırsatını bulduk. Bize yani Vanset üyelerine zaman ayıran başkanımız sayın Sinan Aslan’ a şükranlarımı sunarım ” dedi.
Ziyaret ile ilgili düşüncelerini dile getiren İpekyolu Belediye başkan vekili Sinan Aslan ise ” Kültür ve Sanat bir toplumun olmazsa olmaz öğesidir. Bu bağlamda çalışmalarınızı takdir ediyorum. İlgili birimlerimiz ile iletişimde olursanız ve yapacağınız güzel projelerde bize düşen bir konu olursa değerlendirmeye alacağız ” dedi.
Söz konusu ziyarette Van Sanat ve Edebiyat Topluluğu Başkanı Orhan Demirtaş’ın yanı sıra,  Hüsamettin Ergül,  Ercan Ulutaş, Hicran Memiş, Ercan Türker ve Erkan Eryiğit de hazır bulundu. 
Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle