resim
Vanlı Öğrencilere Giyim Yardımı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vanlı Öğrencilere Giyim Yardımı

Admin | 09 Kasım 2017 | Ekonomi, Genel, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Beşiktaş Girişimci İş Adamları ve Kadınları Derneği’n tarafından İpekyolu Kerim Tuncer İlk-Ortaokulu öğrencilerine giyim yardımı yapıldı.

Giyim yardımının dağıtıldığı Kerim Tuncer İlk-Ortaokulu’nda yapılan yardıma yönelik bir program düzenlendi.

Programda yardım hakkında bilgi veren Beşiktaş Girişimdi İş Adamları ve Kadınları Derneği Başkanı İlker Bayram, 800 öğrenciye giyim, atkı ve bere yardımı yapacaklarını belirtti.

Van’da olmaktan ve yardımda bulunmaktan son derece mutlu olduklarını belirten Bayram, Beşiktaş kulübünün ve Çarşı Grubu’nun her zaman Van’ın, Van halkının yanında olduğunu söyledi.

Bayram, “Güneşin doğduğu, Anadolu kapılarının, iyilik köprülerinin kurulduğu güzel bir ilimizdeyiz. LC Waikiki ve Beşiktaş Kulübünün yol arkadaşlığı ile buraya geldik. Bu güzel yol arkadaşlığı, ve mümtaz ev sahipliği için sizlere teşekkür ederiz. Sosyal sorumluluk yükünü üzerimizde taşıyoruz. Bu sorumluluğu hayatla buluşturma anlamında birçok çalışma yaptık. Beşiktaş kulübümüz ve taraftarımız her zaman Van’ın yanındadır. Bu tür çalışmaları daha önce de yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Giyim yardımı programına İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nuran Altan Göl, İpekyolu Belediye Başkan Yardımcısı Sait Çakır, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup Aladağ, İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer, Ak Parti Tuşba İlçe Başkanı Naif Şabu, Beşiktaş Girişimci İş Adamları ve Kadınları Derneği Yönetimi ve Van Çarşı Grubu katıldı.

Giyim yardımı programın sonunda İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nuran Altan Göl, yardımlarından dolayı Beşiktaş Girişimdi İş Adamları ve Kadınları Derneği Başkanı İlker Bayram’a plaket takdiminde bulundu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle