Vanlı Esnaftan Virüse İnat 3. Şube - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vanlı Esnaftan Virüse İnat 3. Şube

Admin | 15 Haziran 2020 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Ülkemizdeki ekonomik verilerin kendisini iyiden iyiye hissettirdiği bu zor günlerde bir güzel haber de Vanlı Esnaftan geldi.

Bu noktada Pidecim Sinan Usta olarak nam salan Vanlı esnaf Sinan Ateş bugünlerde varolan iki ayrı işyerine 3.halkayı da eklemenin heyecanını yaşıyor.

Yeni şubesini Edremit Toki Konutlarının yol ayrımında açan Sinan Ateş gazetemize konuştu: ” Ateş bilindiği gibi gerek ülke olarak gerek se yaşadığımız şehir olan Van’da zor günlerden geçiyoruz. Malum tüm dünyayı etkisi altına alan ve her geçen gün alınan tedbirler sonucunda eskisini yavaş yavaş kaybeden virüse inat biz Pidecim Sinan Usta olarak 3.şubeyi Edremit ‘te faaliyete sokmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Yeni şubemizde 8 yeni çalışanı istihdam ederek hizmet kalitemizin daha üst seviyelere çıkması için daha fazla gayret ediyoruz. Bizlere bu gücü ve imkanı veren Allah’a hamdediyoruz. Özellikle müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmesinden dolayı bu güveni kendimizde bulabiliyoruz. Bu vesile ile başta kendi sabit müşterilerimiz olmak üzere tüm Van halkına saygılarımı sunarım. Yolu düşen herkesi Edremit şubemize bekliyoruz ” diyerek sözlerini noktaladı. 

Haber Röportajı: Ercan Ulutaş 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle