Vanlı Esnaflardan Sağlık Çalışanlarına İftar Yemeği - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vanlı Esnaflardan Sağlık Çalışanlarına İftar Yemeği

Admin | 03 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın sonrası sağlık çalışanlarına destekler devam ediyor. Bu bağlamda Vanlı iki esnaf biraraya gelerek sağlık çalışanlarına iftar yemeği verdı. 

Pidecim Sinan Usta olarak ün  yapan Sinan Ateş ve  Şahı Tat Künefe sahibi Velat Karhan önceki gün SBÜ VEAH da görev yapan sağlık çalışanlarına destek amaçlı bir etkinlik düşündü ve ramazan ayını fırsat bilerek iftar yemeği verdi.

Söz konusu etkinlikle ilgili konuşan Pidecim Sinan Usta ” Gerek ülke olarak gerekse kendi memleketimizde zor günlerden geçiyoruz.  Ve oturup her şeyi devletten beklememek gerekir. Biz bize yeteriz düşüncesiyle ölümcül Koronavürüs belasından ek çok etkilenip bizler için büyük fedakârlıklar yapan sağlık çalışanlarına küçük de olsa bir destekte bulunup onlara moral vermek istedik. Esnaf Arkadaşım Velat Karhan ile birlikte bu etkinliği gerçekleştirdik. Inşallah tez zamanda bu virüs belasından kurtulup normal hayata adım atarız dedi.

Vanlı esnafların iftar jesti için sosyal medya hesaplarında bir açıklama yapan hastane yönetimi şu açıklamalara yer verdi. ” Salgın sürecinde destekleriyle sağlık çalışanlarının yanında olan Pidecim Sinan Ustaya çok teşekkür ederiz ” ifadeleri yer aldı.  

Haber : Ercan Ulutaş 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle