Hoşgeldiniz  

Van’daki Pide Adresiniz “Hasret Pide

Admin | 04 Şubat 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van Kişisel Gelişim ( VAKİGEM ) Aziz ile Lezzet Durakları olarak sizler için Van’da öne çıkmış ve lezzetleri fark yaratmış mekânlarda yeni keşifler yapmaya devam ediyoruz.

Aziz Saydut Youtube kanalına uzun zamandır çektiğimi videolardan son çekimi, pide konusunda lezzet olarak iyi bir tada sahip olan hasret pidede oldu. Tabi Youtube kanalında yayınlandıktan itibaren fazlası ile ilgi odağı haline gelip izleyenlerden haliyle yerin adresini soranlar da oldu.

Hasret Pide olarak, hizmetin aile olarak sunan küçük esnaf pide salonu genel misafirleri esnaflardan oluşurken, tadını ve lezzetini bilenlerin de ziyaret ettiği yerler arasına girmeye başladı. Zaten fısıltı gazetesi ile bu yayılıp gitmekte , lezzetiniz güzel, fiyatınız uygun ise sizin tanıtımınızı müşterileriniz fazlası ile yapar.

Lezzet söz konusu olduğu zaman, fiyat parametresinden önce lezzet iyi değil ise fiyat ne kadar uygun olsa da tutundurmak zor ama Hasret Pide bunu bir arada fevkalade sunmuş .

Hasret Pidede tattığım pideler arasında kuşbaşı,kuşbaşı kaşar ,Van Kıymalısı ve Kiremitte Kuşbaşı lezzetlerini tattım. Benim favori olarak beğendiğim sade kuşbaşılı pideyi beş yıldız olarak değerlendirdim. Diğer lezzetler de iyi olmasına rağmen benim ağız tadım kuşbaşılı iç olarak lezzeti sıcak sıcak sunulunca içinde çarhiston biberin olması ve domates ile hazırlanması yakışan bir tat oluşturmakta. Benim tavsiyem kuşbaşılı pideden yana , kaşar sever iseniz bu daha öncelikli tercihiniz olabilir.

Hasret Pide, işletme olarak esnafa yönelik olduğundan dekor olarak çok da dekor kapsamında iy değil ama pide lazzeti olarak arar iseniz ,amacınız lezzetli bir pide yemek ise dekora bakmaz iseniz bu yönü ile beş yıldız hak ediyor .

Hasret Pideyi merak ettiyseniz bunu Aziz Saydut Youtube kanalına girip oynatma listesinde Aziz ile Lezzet Duraklarında izleye biliriniz . Şimdiden afiyet ve iyi seyirler…

Aziz Saydut/Van…

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle