Van'da Sokağa Atılan Ailenin İmdadına Başkan Başdinç Yetişti! - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Van’da Sokağa Atılan Ailenin İmdadına Başkan Başdinç Yetişti!

Admin | 24 Eylül 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Van’da gece vakti ev sahibi tarafından insafsızca sokağa atılan ailenin yardımına Ak Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç yetişti.


Van’ın Tuşba ilçesi Akköprü mahallesinde ev sahipleri tarafından kirayı ödeyemedikleri gerekçesiyle eşyaları ile birlikte aileyi insafsızca sokağa attı.
Sokağa Atılan aile çocuklarıyla beraber Akköprü mezarlığında çaresiz bir bekleyişin içindeydiler.
İçler acısı durumu öğrenen Ak Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç çaresiz ailenin yardımına koşarak sahip çıktı.
Sokağa çaresiz bir şekilde atılan ailenin durumunu öğrenen başkan Başdinç hemen yardıma koşarak barınma, giyinme ve her türlü ihtiyaçlarını giderdi.


Ak partili başkan Başdinç bu durum karşısında sosyal medyada hesabında bir mesaj yayınlayarak vicdansızları merhamete davet etti.

Basdinç Mesajında şu sözlere yer verdi” Gece vakti ev sahibi tarafından insafsızca sokağa atılan vatandaşımıza yardım elini uzattık. Fırat kenarında bir oğlak kaybolsa (Bir kurt bir koyunu kapsa) korkarım ki kıyamet gününde onun bile hesabı Ömer’den sorulur!”

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle