resim
Van'da İlk Dezenfektan Gönüllüsü - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Van’da İlk Dezenfektan Gönüllüsü

Admin | 02 Nisan 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Dünyayı etkisi altına alan ve ölümcül olan Koronavürüs için devletimizin tüm kurum ve kuruluşları adeta bir seferberlik başlatılmış durumda.

Vanda yaşayan ve yaptığı çalışmalar ile topluma örnek olan Necmi Ertan isimli vatandaş ise gönüllü olarak dezenfektan işlemi yaparak hem kendi bulunduğu apartmanı hem yakın komşuların evlerini dezenfekte ederek ederek takdir topluyor.

Gazetemize açıklama yapan duyarlı ve gönüllü vatandaş ” Millet olarak zor günlerden geçiyoruz malesef. Bu virüs belasından kurtulmak için devletimiz ve hükümetimiz dünya genelinde en büyük gayreti göstermektedir. Ama her şeyi devletimizden beklememek gerekir. Bu süreçte tüm duyarlı vatandaşlarımız gibi ben de kendi imkânlarım doğrultusunda yaşadığımız evi, apartmanı ve komşularımızın talebi doğrultusunda hazırlamış olduğum dezenfektanla ilaçlama yapıyorum. Amacım, karınca kararınca ülkeme bir faydam olmasıdır. Biz necip bir milletimiz ve inşallah bu salgından da el birliği ile en az ziyanla kurtulacağız. Vatandaşlarımız ve komşularımızdan ricam lütfen bu süreçte evlerinde kalsınlar ve gerekmedikçe sokağa çıkmasınlar ” dedi.

Haber Ercan Ulutaş

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle