Van’da Bayan Basketbol Takımı Neden Deplasman Maçına Gidemedi? - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Van’da Bayan Basketbol Takımı Neden Deplasman Maçına Gidemedi?

Erhan UĞURLU | 20 Ocak 2019 | Köşe Yazıları


Erhan UĞURLU
erhanugurlu@yerelvanhaber.com

Değerli  www.yerelvanhaber.com  okuyucuları; geleceğimizin teminatı olan Van Büyükşehir Belediye bayan Basketbol takımı nedeni bilinmez sebeplerle iki deplasman maçına gidemedi.

Bir ilin gelişip ve büyüyebilmesi için spor kaçınılmaz sosyal bir faaliyet alanıdır.Hizmet alanlarında Büyükşehir Belediyesi  birçok projelere imza atmışken,bayan basketbol takımının maçlara çıkamaması hafızalarda silinmez derin bir üzüntü bıraktı.

 Van Büyükşehir Belediyesi adıyla elde edilen başarılar Belediyenin başarısıdır.Aynı zamanda elde edilecek başarısız sonuçlarda yine Belediyeye aittir.

Van halkının ortak şikayetlerinden bir tanesni ele alarak ‘’ Van’da Bayan Basketbol Takımı Neden Deplasman Maçına Gidemedi? Sorusuna birlikte cevap arayalım.

Van halkını iddia ettiği halı saha turnuvaları için 600 çift ayakkabı ve birçok spor malzemelerine para harcanırken,neden bayan basketbol takımı maçlara çıkamıyor.  

Daha soracağımız birçok soru bir yana dursun,’’ Van’da Bayan Basketbol Takımı Neden Deplasman Maçına Gidemedi ? cevabını yetkili büyüklerimizden Van halkı ivedilikle cevap beklemektedir.

Büyükşehir Belediyesine  atanan Kayyumlar Van’a tarihi hizmetleri getirdi.Sosyal sorumluluk proje kapsamlarında yapılan hizmetlerle adeta çağ atladık.

Beyler yazıktır,günahtır.Kayyumların yaptıkları hizmetleri örtmeyelim.Eğer Van Büyükşehir Belediyesi adı altında takımları kurduysanız  desteklerinizi de esirgemeyin.Aksi takdirde bu durum sizin hiçbir iş yapamayacağınızı gösterir.

İnşallah bu tür yanlışlıkların bir daha yaşanmayacağı dileğiyle,sevgiyle kalın…

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle