Van'da Ak Kadınlar İlçe Kongreleri Büyük Coşkuyla Gerçekleşiyor - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Van’da Ak Kadınlar İlçe Kongreleri Büyük Coşkuyla Gerçekleşiyor

Admin | 11 Kasım 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Adalet ve Kalkınma partisi (AK PARTİ) Van ilçe Kadın Kolları 6. Olağan Kongreleri büyük bir coşkuyla gerçekleşiyor.

AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran’ın öncülüğünde yapılan 6.Ak Kadınlar Olağan kongrelerinde Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilat mensuplarınında iştirak ederek maske, mesafe, temizlik kurallarına uyularak yapılıyor.


Bugün Büyük bir coşkuyla kutlanan Bahçesaray ilçe Kadın Kolları Başkanlığı 6. Olağan Kongresine Emine Sabırlı, Çatak Kadın Kolları Başkanlığına Aysun Kamaç ve Muradiye Kadın Kolları Başkanlığına Sevda Çiçek seçildiler.
Daha önce kongreleri yapılan Çaldıran’ da Filiz Çınarbay ve Gürpınar ilçe Kadın Kolları Başkanlığına ise Derya Kanber seçilerek güven tazelediler.

Muradiye, Çatak ve Bahcesaray ilçe Kongrelerinde açılış konuşmalarını yapan AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran “ Büyük Coşkuyla gerçekleştirdiğimiz Ak Kadınlar 6. Olağan Kongrelerimizde seçilen dava arkadaşlarıma Rabbimdem hayırlı olmasını diliyorum.Ak partimizin bugünlere gelmesinde emek vererek bayrağı teslim eden diger dava arkadaşlarımada canı gönülden teşekkür ediyorum ” dedi.
“Duran siyasetimizin gayesi hizmettir “


Ak Parti Van il Kadın Kolları Başkanı Havva Duran siyasetimizin ana gayesi hizmettir” vurgusunu yaparak ” Bizim için asıl olan makamlarımız değil, davamızdır. Bu vatan sevdası bizde var oldukça 2023’lere, 2071’lere daha güçlü yürüyeceğimizden şüphemiz yoktur. Kadının toplumdaki yeri için desteklerini esirgemeyen kurucu genel başkanımız, Cumhurbaşkanımızın açtığı bu yolda yürümeye devam edeceğiz. İstikrar için bu kutlu yürüyüşte en önde yürüyoruz. Bu kutlu yürüyüşte bizde varız diyoruz. Daha çok çalışacağımızın sözünü veriyorum. Bu kutlu yolda beraber yürüyüp ıslanacağımızın sözünü veriyorum”.

2023 hedefinde AK Parti’nin kadınlarıyla yeniden ivme kazanacağının altını çizen Duran” Kadınlarımız yine gece gündüz demeden çalışacaklar. Bizler Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 18 yıldır başarılı hizmetlere imza attık ve bunun gururu ile mutluluğunu haklı olarak yaşıyoruz. Partimiz sayesinde Kadınlara pozitif ayrımcılık anlamında hep ön sıralardan yer verildi. 2023 hedeflerimize kadınlarımızla güçlü bir ivme yakalayarak devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle