Hoşgeldiniz  

Van Şişli Öğretmenler Evi Yenilenen Bahçesiyle Marka Oldu 

Admin | 28 Nisan 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Beş Yıldızlı otel konforunda hizmet veren Van Şişli Öğretmenevi sadece içinde yapılan değişikliklerle değil bahçesinde yapılan düzenlemelerle  de bölgenin en işlevli öğretmenevleri arasındaki yerini aldı.

Van Şişli Öğretmenler evi Müdürlüğüne  atanarak misafir memnuniyeti için büyük değişimler yapan Müdür Sinan Aldemir Konferans salonu restaurant,cafe,otel odaları,bahçe düzenlemesi  ve yeni yapılan 15 Temmuz Şehitler köşesi  yapılarak Bölgenin   en konforlu Öğretmenevleri arasındaki yerini aldı.

Yaptığı çalışmalar hakında konuşan Sinan Aldemir’’ Bahçede yaptığımız yenilik çalışmaları hem manzara olarak, hemde tüm ailelerin  güvenli bir ortamda huzurlu zaman geçirecekleri çalışma yaptık.Misafir memnuniyeti bizim aynamızdır.Daha önce boş ve kullanılamaz olan bahçemize geçen sene ahşap kamelyalar yaparak  misafirlerimizin rahat edeceği alanlar oluşturduk.İmkan ve olanaklar dahilinde parke taşlarıyla bahçemizi süsleyerek güleryüzlü personellerimizle kaliteli hizmet sunmaya başladık.

Van’da benzeri olmayan Kurum içi ve bahçe düzenlemesi verdiğimiz hizmetlerle beraber lüks otelleri bile neredeyse geride bıraktık’’dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle