Van S.B.Ü Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Güvenliği Güvenilir Ellerde - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Van S.B.Ü Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Güvenliği Güvenilir Ellerde

Admin | 23 Temmuz 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı özel güvenlik görevlilerine plaket töreni Düzenledi
Van S.B.Ü Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesine idaresince gerçekleştirilen programla özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı özel güvenlik görevlilerine plaket töreni düzenlendi.

Hastanemiz konferans salonunda gerçekleştirilen plaket törenine S.B.Ü Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sabahattin Çelik , Başhekim yardımcısı Dr. Abdullah Aşur ,Hastane Başmüdürü , Şahabettin Işık , Hastane Müdür yardımcısı İrfan Başdinç ve Müdür yardımcıları, Hastane Güvenlik Birim Amiri Selami Bilen ,Zübeyr Cacim ve Özel güvenlik görevlileri katıldı.
Hastane Başhekimi Doç. Dr. Çelik , özverili çalışmalarıyla hastaların ve çalışanların güvenliğini sağlayan güvenlik ekibine teşekkür etti. S.B.Ü Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başhekimi Sabahattin Çelik , programda yaptığı konuşmada şunları dile getirdi “Güvenlik görevlilerimiz özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte. Buna örnek olarak hastanemizde yaşanan vakalara anında müdahale ederek ailelere daha sağlıklı bir şekilde hizmet verebilmenin bilinci içinde olan Güvenlik görevlilerimiz hastanemizin Vatandaş ve Güvenlik Personellerimiz hastanemizde tedavi gören vatandaşımızın üzüntüsünü kısa sürede sevincĺerine ortak oluyor Çalışma alanlarında yaşanan sıkıntıları anında kontrol altına alan güvenlik görevlilerimize çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.

Güvenlik görevlilerinin gerek ulusal kod uygulaması, gerekse bina içi ve dışında dikkatli bir şekilde çalıştıklarını dile getiren Güvenlikten Sorumlu Hastane birim sorumlusu Selami Bilen, görevlerini layıkıyla yerine getiren güvenlik görevlilerine teşekkür etti.

Hastane yönetiminin güvenlik personeline verdikleri destekten dolayı mutlu olduklarını belirten hastanemiz Güvenlik Birim Amiri Selami Bilen , bu tür organizasyonların çalışma motivasyonlarını artırdıklarını ifade etti. Programda katılımcılara hazırlanan güvenliğin ne kadar zor şartlar altında sağlandığı söylendi.

Hastanemiz Başhekimi Doç. Dr. Sabahattin Çelik , güvenlik çalışanları adına Birim Amirine plaket takdim ederken güvenlik görevlilerine de teşekkür belgeleri verildi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle