Hoşgeldiniz  

Van Halkı Naif Şabu’yu Milletvekili Olarak Görmek İstiyor!

Admin | 24 Nisan 2018 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van’da yaptığı hizmetlerinden dolayı oldukça sevilen ve tanınan bir isim olan aynı zamanda Ak Parti Tuşba İlçe Başkanlığı döneminde tüm seçimleri kazanarak halk arasında Tuşba Fatihi olarak da bilinen Naif Şabu’yu Meclis’te Milletvekili olarak görmek tüm Van halkının yoğun isteği olarak görünüyor.
Van’da uzun yıllar yaptığı şeffaf siyastiyle herkesin sevgisini kazanarak ve tuttuğunu koparan bir Siyasetçi olduğunu dile getiren Van halkı “Naif Şabu’nun milletvekili olduğu takdirde Meclis’te Van’ın sesi ve nefesi olacağını ”söylediler.
24 Haziran’da yapılacak olan Başkanlık ve Genel seçimleri öncesinde www.Yerelvanhaber.com’a görüşlerini beyan eden Van halkı ”Şabu’nun çok uzun yıllardır iyi bir siyasetçi ve bu dönemlerde Şehrimize elinde geldiğince çok iyi hizmetlerde bulunduğunu belirttiler.
En son Belediye seçimlerinde Fetö’nün ve Pkk’nın kol kola gezdiği dönemlerde bile Tuşba Belediyesini açık ara kazanan Şabu’ya bir vefa borcumuz var diyen Vatandaşlar bu borcumuzuda nasip olursa Van Milletvekili olarak Ankara’ya göndererek ödemiş oluruz”açıklamalarını yaptılar

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Van Halkı Naif Şabu’yu Milletvekili Olarak Görmek İstiyor! için 1 yorum

  1. Avatar Haktan dedi ki:

    Evet gerçekten PKK ve Feto bu ile hakim olduğu zaman ben AK Partiliyim cesaretini gösteren az insan vardı Nayif başkan köylere gittiğinde birçok insan onunla beraber gitmeye korkardı sürekli tehdit altındaydı ama o hiç aldırmadı partinin başarısı için cesaretle her köyü ve her mahalleyi dolaştı onun için bugün borcumuzu ödeme zamanıdır. İnşallah Partimiz yer verir bizde elimizden geleni yapmaya hazırız. ALLAH yar ve yardımcısı olsun.

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle