Hoşgeldiniz  

Van Halkı Gürgin Bulut’u Milletvekili Olarak Görmek İstiyor

Admin | 28 Nisan 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

24 Haziran 2018’de yapılacak olan Genel seçimler için Ak Parti seçmeni Van’da oy oranını yükseltmek için yıllardır partisi için çalışan,siyasi hayatında şaibesi olmayan Gürgin Bulut’u Van Milletvekili olarak görmek istiyorlar.

24  Haziran 2018 Başkanlık ve Milletvekili Genel  seçimlerde, oy oranlarını yükseltmek ve mecliste daha güçlü bir konuma gelmek isteyen partiler bu konuda seçmenin karşısına halk tarafından takdir gören, her kesimden saygı gören isimleri halkın karşına çıkarma telaşında.

Oy verdiği partiye gönül veren, yıllarca davasına sadık kalan partililer,  aday adaylık konusunda parti yönetiminin ince eleyip sık dokumasını halkın sesine kulak vermesini istediler.

Aday adaylık konusunda partisine hizmet noktasında hiçbir fedakârlıktan kaçmayan, yaptığı her çalışmada davasına yürekten bağlı olarak çalışan birini aday olarak görmek isteyen Van halkı, bu konuda ön planda ki  isimlere dikkat çekerek bunun parti yönetimi tarafından da göz ardı edilmemesini belirttiler.

 

Van’da Ak Parti kurucu üyelerinden ve 2002’den bu yana İl Başkan yardımcılığı yapmış,en son Kayhan Türkmenoğlu Başkanlığında belirlenen yönetimde İl ve tüm İlçelerde sorumlu Disiplin kurulu Başkanı olan Gürgin Bulut halk tarafından belirlenen en ideal isim olarak yansıtılmaktadır.

Her platformda çizgisini kaybetmeden yürüyen, nitelikli,donanımlı,tecrübeli ve sempatisi ile ön plana çıkmış.  Ak partililerin dilindeki en güçlü isimlerden biri olarak Gürgin Bulut  ismi öne çıkıyor. Van  halkının hak ettiği yere gelmesi, refah seviyesinin yükselmesi açısından böyle bir insanın bilgi birikimine gereksinim duyduklarını söyleyen vatandaşlar böyle güçlü bir   insanın Van’ı  Mecliste temsil etmesi Van  için büyük bir şans olduğunu ifade ettiler.

Halkın istek ve tavsiyeleri doğrultusunda www.yerelvanhaber.com ekibi olarak  görüştüğümüz Gürgin Bulut’’Başta bana böyle bir mevki ve makamı layık gören Van halkına teşekkür ediyorum.Benim böyle bir isteğimin olmadığının altını çizerek yıllardır Van’da Ak parti İl başkan yardımcılığı olarak faaliyetlerimi sürdürmekteyim.Şuan disiplin kurlu Bşkanı olarak da daha yapacağımız çok hizmetlerimiz var.Gazeteniz aracılığıyla bana güvenerek çalışma azmime enerji katan tüm hemşehrilerime teşekkür ederek sonsuz saygılarımı gönderiyorum’’dedi.

 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle