resim
Valilik Personelinden Mehmet Parlak İçin Veda Yemeği Düzenledi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Valilik Personelinden Mehmet Parlak İçin Veda Yemeği Düzenledi

Admin | 07 Eylül 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Valilik kurum müdürleri ve valilik personeli, Van vali yardımcılığı görevinden Samsun ili Terme ilçesi kaymakamlığı görevine atanan Mehmet Parlak için veda yemeği düzenledi.

Edremit sahilindeki Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen yemek programına Vali Yardımcısı Sinan Aslan, İbrahim Civelek, İpekyolu Kaymakamı Cemil Öztürk, valilik ve il kurum müdürleri ile özel kalem personeli katılırken, yemek sonunda Vali Yardımcısı Parlak’a günün anısına plaket ve Van kilimi takdim edildi.

Programı düzenleyenlere ve katılanlara teşekkür eden Vali Yardımcısı Mehmet Parlak veda konuşmasında; “Çok kolay olmayan bir dönemde görev yaptık. Bazen mesai mefhumu olmadan çalıştık. Van, hayatımızda güzel hatıralar bıraktı. Bir yeri güzel hale getiren ya orada kurduğunuz ilişkiler ya da oranın coğrafyasıdır. Bu şehirde ikisi de var. Doğal güzellikleri yanında misaferperverliği ve kadim bir kent oluşuyla bilinen Van’da, hayatımızın her  anında özlemle ve hasretle yad edeceğimiz 4 yıl geçirdik. Şunu bimenizi isterim; bundan sonra da kapımız gönlümüz size hep açık. Güzel dostluklarımız hep sürsün. Hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle