resim
Vali Zorluoğlu’ndan Özel Van OSB Mesleki ve Teknik Koleji’ne ziyaret - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vali Zorluoğlu’ndan Özel Van OSB Mesleki ve Teknik Koleji’ne ziyaret

Admin | 06 Aralık 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, veda ziyaretleri çerçevesinde Özel Van Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Koleji’ni ziyaret etti.

Vali Zorluoğlu, Van Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan ve okul idarecileri tarafından karşılandı.

Ziyarette, Organize Sanayi Bölgesi’nin Van’ın ekonomisi anlamında büyük bir yere sahip olduğunu belirten Vali Zorluoğlu, OSB bünyesinde eğitim veren Mesleki ve Teknik Koleji’nin sanayiye kalifiye eleman kazandırma noktasında çok isabetli bir çalışma olduğunu söyledi.

Görev yaptığı süre zarfından Van’da birçok güzel çalışmayı hayata geçirdiklerini belirten Zorluoğlu, her zaman sanayicinin yanında yer almaya, yatırımcının önünü açmaya gayret sarf ettiklerini ifade etti.

Van’a geldiklerinde özellikle eğitimde üç ana konuyu kendilerine hedef olarak belirlediklerini belirten Zorluoğlu, eğitime çok ayrı bir önem verdiklerini söyledi.

Vali Zorluoğlu’nun Van’dan ayrılacak olmasının dolayı üzüldüklerini belirten Van OSB Başkanı Mehmet Aslan ise, sanayiciye ve özellikle de bu okulun hayata geçmesinde verdikleri desteklerden ötürü teşekkürlerini dile getirdi.

OSB yerleşkesinde Özel Van OSB Mesleki ve Teknik Koleji’nin hizmete geçmesinde Vali Zorluoğlu’nun desteklerinin takdire şayan olduğunu belirten Aslan, Zorluoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019