Vali Zorluoğlu Park AVM'yi İnceledi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vali Zorluoğlu Park AVM’yi İnceledi

Admin | 03 Ekim 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, yapımı tamamlanan PARK AVM’yi gezdi.

Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan ve yapımı tamamlanan PARK AVM açılış için gün sayıyor. Açılış hazırlıkları yapılan PARK AVM’ye giden Vali Zorluoğlu, AVM binasını gezerek incelemeler de bulundu. Yüklenici firma ve işyeri kiralama firması yetkilileri ile bir araya gelen Vali Zorluoğlu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

PARK AVM’nin bulunduğu alanın kentin en kıymetli yerlerinden biri olduğunu belirten Vali Zorluoğlu, açıldığı andan itibaren de şehir merkezinin kalbi olacağını söyledi.

Van Valisi olarak işin başında bizzat kendisinin olduğunu ifade eden Vali Zorluoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Van’da buradan daha kıymetli bir yer yok. Burayı hangi zihniyetteki insanların bitirmemeye uğraştığını çok iyi biliyoruz. Van Valisi olarak ben bu işin başındayım. Kısa sürede açılması için tüm gücümüzle ekip olarak çalışıyoruz. Burada kimse müstakil hareket edemez. AVM mantığı içinde hareket edeceğiz. Buna göre herkes elinden geleni yapsın. En büyük gayemiz AVM konseptine dikkat etmektir. Bu konsept dışında açılacak olan bir işyerine müsaade etmemekle beraber ruhsatta vermeyiz. Çünkü bu tür yapılar AVM’nin değerini düşürür. Burayı kafeleriyle, restoranlarıyla mağazalarıyla, otoparkıyla şehrin kalbinde bir AVM olacak.”

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle