resim
Vali Murat Zorluoğlu Kurban Bayramı Dolayısıyla Tebrik Mesajı Yayımladı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vali Murat Zorluoğlu Kurban Bayramı Dolayısıyla Tebrik Mesajı Yayımladı

Admin | 19 Ağustos 2018 | Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Valisi Murat Zorluoğlu Kurban Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayınladı.

Zorluoğlu mesajında”Yüce Allah’a yaklaşabilmemize fırsat sunan en önemli ibadetlerden biri olan kurban, gönül huzuru yanında, ihtiyaç sahipleriyle varlıklı Müslümanların yakınlaşmasına da vesile olmakta. Bayramda kurban etlerinin paylaşılması, çocuklarımızın sevindirilmesi ve ziyaret edilen büyüklerimizin hayır dualarının alınmasıyla, inancımızın ve toplumumuzun önemli değerleri pekiştirilmektedir.

Bayramlarımızın manevi iklimi, birlik ve beraberlikten taviz vermediğimiz, dayanışma ve paylaşmayı kısıtlamadığımız sürece daha geniş coğrafyalara yayılacak, dini vecibelerimizi yerine getirmiş olmanın doyumu, devletimizin ve milletimizin dirliğiyle adeta perçinlenecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle