resim
Vadi Por Kalderasında - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Vadi Por Kalderasında

Admin | 13 Ağustos 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Spor, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Doğada buluşalım sloganı ile her hafta bölgenin ayrı bir yerine etkinlik yapan Vadi Doğa Sporları üyeleri, rotasını son olarak Bitlis’ in Tatvan ilçesine bağlı ve enfes manzarası ile herkesi kendisine hayran bırakan Por Köyü Kalderasina ayırdılar.

Tatvan Por Köyü etkinlikle ilgili gazetemiz www.yerelvanhaber’e konuşan gurup üyelerinden Ali Mamizadeh” Arkadaşlarımız ile birlikte sürekli farklı dağlara zirve yapıyor, değişik yerleri geziyoruz. Gerek Van olsun, gerek bölgemiz olsun heryeri birbirinden güzel ve her tarafa huzur hakim. Hal böyleyken biz de evde duramıyoruz.

Mamizadeh” ben Aslen İran Vatandaşıyım ve yaklaşık on yıldır Ankara’ da görev yapıyordum. Ancak görev yerim değişip, söz konusu Van olunca tereddütsüz olarak buraya geldim. Hem memleketim İran’a yakın, hem de her tarafı gerçekten çok güzel. Dolayısıyla Van benim ikinci memleketimdir diyebilirim.

Etkinliğimize katılan tüm Vadi Doğa Sporları üyelerine özellikle Dernek Başkanımız Ömer Demez ‘e teşekkür ederim, inşallah daha nice güzel yerleri birlikte gezmek nasip olur ” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle