Ümit Haluk İliklerden Ak Partiden Milletvekili Aday Adayı Oldu - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Ümit Haluk İliklerden Ak Partiden Milletvekili Aday Adayı Oldu

Admin | 01 Mayıs 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

S.B.Ü Araştırma  ve Bölge Hastahanesinin başarılı eski Başhekimi  Ak Parti Van İl binasında müracaatını yaparak Milletvekili aday adayı oldu.

Ak Parti Van İl Binasında Başkan Vekili Abdullah Çalım’a müracaat dosyasını teslim ederek 24.Dönem Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Yrd.Doç Dr. Ümit Haluk İliklerden’’İçinizden bir kardeşiniz olarak bu kutlu davada hemşehrilerime hizmet etmek benim için bir onurdur’’dedi.

Eş,dost ve sevenleriyle beraber  müracaatını yaptıktan sonra bir konuşma yapan İliklerden’’Öncelikle Milletvekili aday adaylığımız Ülkem ve hemşehrilerim için hayırlı olsun.Bende bir kardeşiniz olarak yıllarca İlimizdeki değişik hastahanelerde size hizmet etmekten büyük gurur duydum.En son Bölge hastahanesinde sizler için neler yapabilirim diye gece gündüz çalıştık.Her platformda size hizmet boynumun borcudur.Şimdi de mensubu olduğum gurur duyduğum Ak Parti camiasında Milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum.Hiçbir zaman Van’da ayrılma gibi bir derdim olmadı.Aksine yoğun bir tempoda çalışarak hemşehrilerime hizmet etmek istiyorum.

Allah nasip eder,Milletvekili olursam sizlerin sesi ve nefesi olacağım’’açıklamalarını yaptı

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle