Uçan Paraşüt Edremit'te! - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Uçan Paraşüt Edremit’te!

Admin | 10 Ağustos 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van’ın en güzel ilçelerinden olan Edremit Sahilleri şimdilerde gökyüzünde uçan paraşüt ile oldukça renkli günler yaşıyor.

Bir diğer adı da Parasayling olan heyecan verici spora Edremit halkı özellikle de gençler oldukça fazla rağbet gösteriyor. 

Söz konusu spor etkinlikliği ile ilgili açıklama yapan ve  tüm Edremit sınırları içinde Kaptan Sinan olarak nam salan Sinan Başak           gazetemize konuştu.  ” Öncelikle siz değerli Basın mensuplarını teknemde ağırladığım için çok mutluyum. Ben ve ekibim yıllardır Edremit merkezinde bulunan Marinada halkımıza turistik geziler ile birlikte böyle adrenalin tutkusu yüksek olan sporlar başta Parasayling yani gökyüzünde uçan paraşütü sürat teknemiz ile uçurmanın yanı sıra, halk arasında Muz sporu olarak bilinen Banana ve Ringo’yu halkımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Tabi tüm bu hizmetlere halkımızın  ilgisi gerçekten çok fazla.  Hemşehrilerimizin ilgisi bizim açımızdan çok  çok normal. Çünkü  bir tarafta enfes manzarasıyla güzel ilçemiz Edremit, bir taraftan masmavi Van Gölü gökyüzü ile buluşunca artık kelimeler kifayetsiz kalıyor. Kaptan Sinan Başak sözlerine şöyle devam etti. 

” Biz ayrıca Tekne Turlarımız ile Akdamar Adası, Altınsaç, İn Köy, Ağın ve daha bir çok noktaya geziler düzenliyoruz. Bu vesile ile özel günler, doğum günü kutlamaları, Gelin Damat özel turlarla vatandaşlarımızın hizmetindeyiz ve tüm bu hizmetlerimizi basın yoluyla duyurmaya vesile olduğunuz için size de ayrıca şükranlarımı sunarım ”  dedi. 

Haber Röportaj  :  Ercan Ulutaş 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle