Tuşba İlçe Başkanı Başdinç'ten Zafer Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tuşba İlçe Başkanı Başdinç’ten Zafer Bayramı Mesajı

Admin | 30 Ağustos 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Ak Parti Van Tuşba İlçe Başkanı Nuri Başdinç 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Başkan Başdinç mesajında” 30 Ağustosun Türk milletinin karşısına çıkan tüm engelleri milli birlik ve beraberlik içerisinde aşmasının somut bir ifadesi olduğunu vurguladı.
Bayramı tebrik eden Başkan Başdinç “30 Ağustos Zaferi gibi bir gurur ve coşkuyu yaşamamıza vesile olan ülkemizin bağımsızlığını kalkınmasını ve modernleşmesini sağlayan cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkü onun kahraman silah arkadaşlarını bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet şükran ve rahmetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.
Şanlı mücadelenin gelecekte de ilham kaynağı olmaya devam edeceğini vurgulayan Başdinç “Türk milleti dün Çanakkale’de İstiklal Harbinde 15 Temmuzda olduğu gibi bugün de ülkemizin bölünmez bütünlüğüne birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırılara karşı geçmişten aldığı ilhamla milli birlik ve beraberlik şuuru içinde hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir. Bu azim ve kararlılıkla askeri siyasi içtimai ve iktisadi alanlarda gerçekleştirilen kazanımlarla ülkemizin bölgesindeki ve dünyadaki önemi daha da pekiştirilmiş küresel güç haline gelmesi yolunda büyük merhaleler kat edilmiştir” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle