Hoşgeldiniz  

Türkmenoğlu’ndan Yaşlılara Ziyaret

Admin | 21 Mart 2018 | Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Van İl Başkanı, 23. Dönem Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, yaşlılar haftası münasebetiyle ildeki yaşlıları ziyaret ederek dualarını aldı.

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı‘nın ‘Yaşlılara Sahip çıkıyoruz’ projesi kapsamında AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran ve AK Parti beraberindeki partililer, Van’ın en yaşlılarını evlerinde ziyaret ederek Yaşlılar haftasını kutlayıp dualarını aldı.
Van Merkeze bağlı 108 yaşındaki Suriye İmrel ve 114 yaşındaki Ömer Elpe’yi evlerinde ziyaret eden Başkan Türkmenoğlu ve beraberindeki partililer yaşlılar ile bir süre görüştükten sonra sorun ve sıkıntılarını da dinledi. Yaşlılarımızın, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklar olduklarını ifade eden Başkan Türkmenoğlu, yaşlı bakım ücretlerinin AK Parti döneminde sağlandığını hatırlatarak, yaşlıların huzur bulacakları yerin kesinlikle çocuklarının yanı olduğunu vurguladı. Başkan Türkmenoğlu, “AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı‘mızca ‘Yaşlılara sahip çıkıyoruz’ projesi kapsamında ve Yaşlılar haftası dolayısıyla Van Merkezde yaşayan Suriye İmrel teyzemiz ile Ömer Elpe amcamızı ziyaret ederek hayır dualarını aldık. Rabbim onlarla birlikte bütün yaşlılarımıza sağlıklı ve hayırlı ömür versin” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle