Türkmenoğlu'na Kaya Gibi Destek - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Türkmenoğlu’na Kaya Gibi Destek

Admin | 18 Ocak 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Kültürü Yaşatma ve Dayanışma Derneği Spor Kulübü, AK Parti Van İl Başkanlığı binasını ziyaret ederek İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ile bir araya geldi.

Göreve geldiği günden bu yana birçok Dernek, STK, Mahalle ve köy muhtarları ile teşkilatların güçlü desteğini alarak tebriklerini kabul eden AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’na bir ziyarette Van Kültürü Yaşatma ve Dayanışma Derneği spor Kulübü’nden geldi. Dernek Başkanı Kaya Ortasaç ve üyeler ile parti binasına gelen heyeti, il Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Suat Özdağ karşıladı.

Parti binası toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette bir selamlama konuşması yapan Dernek Başkanı Ortasaç, İl Başkanlığı görevinde tevdi edilen Türkmenoğlu’nu tebrik ederek, görevinde başarılar diledi.  Dernek faaliyetleri hakkında Başkan Türkmenoğlu’na bilgiler veren Ortasaç, Derneklerinin kurulduğu günden bu yana hedeflerinin güçlü bir Van ve güçlü bir gençlik olduğunu belirtti. Başkan Ortasaç, ‘‘AK Parti binası herkesin olduğu gibi bizimde yuvamızdır. İl Başkanımızın yerinde ve zamanında yapacağı hamleler 2019 seçimleri için etkili ve önemli olacaktır. Bizlerde il Başkanımızı yalnız bırakmayarak her daim yanında olacağız.’’dedi.

Daha sonra konuşan 23. Dönem Van Milletvekili, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ise ziyaretten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ederek, STK’ların desteklerinin kendilerine büyük bir güç verdiğini de vurguladı.  Konuşmasında gençliğin önemine de değinen Başkan Türkmenoğlu, ‘‘Herkesin bildiği gibi Cumhurbaşkanımızın 2023 ve 2071 hedefleri vardır. 2071 hedefine Türkiye’yi taşıyacak olan gençlerdir. 1071 Malazgirt zaferini 2071 de yeniden İslam âleminin şahlanışı olarak değerlendireceğiz. Bunu unutmamak lazım ki Van çok kıymetli bir şehirdir. Doğduğun yer değil, doyduğun yer memleketindir. Biz bu nedenle Van’da olan herkesimi memleketlimiz olarak görüyoruz. Van’a sahip çıkan herkes başımızın tacıdır. Van geliştikçe her birimizin mutluluğu da artacaktır. 2019 yılı seçimlerine az bir zaman kaldı. O sürece dâhil olmak için partimizi sahipleneceğiz. AK Parti hizmet partisidir. Van için, Vanlı için her birimiz elimizi taşın altına koyacağız. Önce 2019 sonra 2023, 2053 ve en son 2071 de gençlerimiz ile Van’ın ve Türkiye’nin yolunu çizeceğiz. Bu nedenle öncelikli olarak hep birlikte 2019 yılında Van’ın adını hizmet yarışında en üst sıralara taşıyacağız.’’dedi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle