Hoşgeldiniz  

Türkmenoğlu” Hizmetleriyle Ülkemize Çağ Atlatan Cumhurbaşkanımızı Büyük Coşkuyla Karşılayacağız”

Admin | 26 Ekim 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

31 Ekim Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı Ak Parti Van 7. Olağan Kongresi öncesi İl Başkanı Kayahan Türkmenoğlu Basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İl binasında basın açıklaması yapan Ak Parti Van İl Başkanı Kayahan Türkmenoğlu “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın onayları ve Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’in talimatları doğrultusunda 7. Olağan kongremizi 31 Ekim Cumartesi günü, saat 12.30 ‘da Şehir Stadyumunda gerçekleştireceğiz” dedi.
Başkan Türkmenoğlu” Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Van’ımıza teşrif edecek olmasının heyecanı ve haklı gururunu yaşıyoruz.

Kentimize, Bölgemize ve Ülkemize çağ atlatan, ayrıca mega projeleri hayata geçiren Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi şekilde ağırlayarak, uğurlamak için büyük bir çaba içerisindeyiz.
Kongre Komisyonumuz başta olmak üzere tüm ilçe Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları teşkilat mensuplarımız ile birlikte çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Havaalanı stat güzergahımız ile şehir Stadımızda organizasyon çalışmalarımız devam ediyor.

Van’ımıza ve bizlere yakışır bir Kongre gerçekleştirmek istiyoruz. Partimizin 2023 hedeflerine ulaşmasında Van’da bizlere verilen çok önemli görevin sorumluluk bilinci ile partimizi daha iyi noktalara taşıyacağız.
Bu kongremizde, partimizde daha önce görev almış veya yeni görev alacak, gönül vermiş, emek harcamış dava arkadaşlarımız ile birlik ve beraberlik örneği sergileyeceğiz.
Covid 19 salgını ile mücadelede hükümetimizin çalışmaları takdire şayandır. Haliyle kongremizde özellikle maske, mesafe ve temizlik uyarılarına istinaden katılımcılarımızın hassasiyet göstermelerini rica ediyoruz.
Pandemi sürecini göz önünde bulundurarak yaşıyacağımız bu heyecana Van halkımızı da davet ediyoruz.
Türkmenoğlu ” Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın geçiş yapacağı Havaalanı ile stat arasındaki güzergahın büyük bir coşku koridoruna dönüşmesi için tüm halkımızı bekliyoruz.
Kongremiz Van halkına, bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun” açıklamasını yaptı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle