Türkmenoğlu, Gençlik ve Kadın Kollarıyla Bir Araya Geldi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Türkmenoğlu, Gençlik ve Kadın Kollarıyla Bir Araya Geldi

Admin | 02 Mayıs 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Van İl Başkanı, 23. Dönem Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu AK Parti Van İl kadın Kolları ve il Gençlik Kolları Yönetim kurulu toplantılarına katıldı.

İl binasında gerçekleştirilen toplantıların ilki olan Kadın Kolları Yönetim Kurulu toplantısında Başkan Havva Duran ve yönetimiyle bir süre görüşen Başkan Türkmenoğlu, daha sonra İl Gençlik Kolları Başkanı Kadir Özbilge ve yönetimiyle bir araya geldi.

Kadın ve Gençlik Kolları yönetimleri toplantısında konuşan Başkan Türkmenoğlu, Kadın ve Gençlik Kollarının önemine değinerek, bir bedende iki kol görevi gördüklerini ifade etti. Başkan Türkmenoğlu, ‘‘Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kadınları “siyasetin öznesi” olarak görüyor. Her zaman için partimizde en ağır yükü kadınlar ve gençlerimiz sırtlanıyor. Yine Cumhurbaşkanımız Gençler konusunda “Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır” sözüyle gençlere verdiği önemi gösteriyor. Allahın izniyle 2 aydan az kalan bu süreçte her birimiz taşın altına elimizi koyarak Memleketimizi hak ettiği en iyi noktaya getireceğiz. Yine bu süreçte Kadın ve Gençlik Kollarımızın yenilenen yönetimlerini de tebrik ediyor, her birine ayrı ayrı başarılar diliyorum’’dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle