Türkmenoğlu Başbakan Gibi Karşılandı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Türkmenoğlu Başbakan Gibi Karşılandı

Admin | 27 Aralık 2017 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti van İl Başkanı Zahir Soğanda’nın istifasının ardından Cumhurbaşkanı talimatıyla Genel merkez Tarafından Van İl Başkanlığına atanan 23.dönem Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu adeta Başbakan gibi karşılandı.
Kayhan Türkmenoğlu’nun atamasını büyük bir sevinçle karşılayan Van halkı yoğun bir kalabalıkla havaalanında karşılama törenine katıldılar.
Ak Parti İl ve İlçe teşkilâtlarının da eksiksiz katıldığı karşılamada yeni başkan Türkmenoğlu’nu bağırlarına bastılar.

. Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci ile birlikte Van’a gelen İl Başkanı Türkmenoğlu; AK Parti Van İl Başkan Vekili Adnan Yörük, Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, il teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.
Van Ferit Melen Havalimanında yapılan karşılamanın ardından AK Parti Van İl Başkanlığına geçildi. Burada partililere ve halka seslenen İl Başkanı Türkmenoğlu, “Malumunuz 2001 yılında bu ülke uçurumun kenarındaydı. O gün bu ülkenin güzel insanları hep dua ederdi. 2001 yılında kurulan bu kutlu hareket, 2002 yılında girdiği ilk seçimde büyük bir başarıyla bu ülkeye hizmet adına adım attı. 2002-2007 yılları arasında çok büyük hizmetler yapıldı. Türkiye’de yeni bir devrim yaşandı. Ekonomik darboğazdan bizi zirveye taşıdılar. 2007-2011 yılları arasında dava arkadaşlarımızı hatırlarsınız. Gelin bir kez daha onlara buradan teşekkür edelim’’diye konuştu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle