resim
Tüm Sağlık Sen Van İl Başkanı Yeşilbaş'tan Ramazan Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tüm Sağlık Sen Van İl Başkanı Yeşilbaş’tan Ramazan Bayramı Mesajı

Admin | 23 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Tüm İş Konfederasyonuna bağlı Tüm Sağlık Sen Van İl Başkanı Abdullah Mashar Yeşilbaş , Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Tüm Sağlık Sen Van İl Başkanı Yeşilbaş “ Ramazan ayını geride bırakarak bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Ancak bu ramazan ve bayramın geçmişte yaşadıklarımızla çok farklı olduğunu görüyoruz ve yaşıyoruz. Camilerimizin kapalı olması, yakınlarımızla iftar yapamamanın üzüntüsü, evimizde kalıp sokağa çıkamamak, bayram ve cuma namazlarını toplu kılamamak hep kaybettiklerimizdir.
Ancak; aile bütünlüğümüz, evimizin sıcaklığı, yardımlaşma bilincimiz, dayanışmamız, mücadele anlayışımız kazandıklarımız olarak değerlendiriyoruz. Allah hepimize sağlıklar versin. Kaybettiklerimizi tekrar yaşarız bu illet hastalığa hiçbir üyemizi kurban vermeden yenmek inşallah nasip olmasını temenni ediyoruz. Bu vesile ile Ramazan Bayramımızın tüm Tüm Sağlık Sen üyelerine ve Müslümanlara hayırlar getirmesini temenni ediyorum “dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle