resim
Tüm Sağlık Sen Van İl Başkanı Abdullah Yeşilbaş'tan Ramazan Ayı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tüm Sağlık Sen Van İl Başkanı Abdullah Yeşilbaş’tan Ramazan Ayı Mesajı

Admin | 23 Nisan 2020 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Tüm İş Konfederasyonuna bağlı Tüm Sağlık Sen Van İl Başkanı Abdullah Mashar Yeşilbaş Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Baskan Yeşilbaş mesajında “Günümüzde birçok sıkıntı ile karşı karşıya olan insanların Ramazan ayını başlangıç yaparak sabır ve şükür ile manevi hazzı yaşayabilmeli ve etrafına da yaşatabilmelidir dedi.
Yeşilbas Mübarek Ramazan ayının getirdiği huzur yardımlaşma beraberlik sabır ve şükür gibi güzellik ortamının ülkemize bütün İslam alemine yansımasını yüce dinimiz İslamın kardeşlik anlayışının her yanı sarmasını kan gözyaşı kargaşa ve karmaşanın son bulmasını Yüce Allahtan cc niyaz ediyorum.
Covid 19 hastalığıyla kahramanca savaşan Cefakar sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere milletimizin ve İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019