resim
Tüm İş Konfederasyonu Van İl Yönetiminden Sağlık Çalışanlarına İkramlı Teşekkür - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tüm İş Konfederasyonu Van İl Yönetiminden Sağlık Çalışanlarına İkramlı Teşekkür

Admin | 01 Mayıs 2020 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Tüm İş Konfederasyonu Van İl Yönetimi 1 Mayıs İşçi bayramı nedeniyle sağlık çalışanlarına ikramda bulunarak Emek ve Dayanışma Günü’nü Kutladı.
Tüm İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Şahin tarafından Tüm illerde covid 19 salgın hastalığıyla üstün başarılar gösteren sağlık çalışanlarına moral motivasyon ve 1 Mayıs İşçi Bayramını kutlamak için iftar sonrası ikramlarda bulundular.
Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce öncülüğünde Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastenesi sağlık çalışanlarına kek, kurabiye ve meysu suyu ikramlarında bulundular.
Etkinliğe Tüm iş konfederasyonu van il başkanı
Taner Dilce
İl başkan yardımcıları
Erhan Uğurlu
Ahmet Dündar
İl sekreteri
Selver Türk Gündüz
Büro sendikasi il başkanı
Nurcan Ülper
Tüm Sağlık seSen n il başkanı
Mehmet Mazhar Yesilbaş

Tüm Enerji Sen il başkanı
Hakan Gülengül

Tüm Otel ve Turizm Senn il başkanı
Hakan Basan ve diğer yönetim kurulu üyeleri iştirak ettiler.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce ” Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde etkisi altına alan Covid 19 salgınında hayatları pahasına can kurtaran doktor ve sağlık çalışanlarımıza moral için yanlarında olduk. Diğer yandan her zaman ki alın terlerinin karşılığı olmayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin bayramını kutlamak için kendilerini kucakladık.
Bizler Tüm İş Konfederasyonu olarak her daim hakkaniyet ölçüleri çerçevesinde emekçilerimizin haklarını savunmaktan geri kalmıyacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle 1 Mayıs İşçi Bayramını en içten dileklerimle kutlar, Koronavirüs ile mücadele büyük gayretler gösteren sağlık çalışanlarımıza ve Konfederayonumuza bağlı Tüm Sendika Van İl başkanlarıma katkılarından dolayı derin hürmetlerimi sunarım” dedi

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle