Hoşgeldiniz  

Tüm İş Konfederasyonu Van İl Yönetiminden Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ziyaret

Admin | 21 Ekim 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Tüm İş Konfederasyonu Van İl yönetimi Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Kemal Atlı’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce, Konfederasyon Başkan yardımcı Erhan Uğurlu, Tüm Sağlık Sen Van İl Başkanı Mehmet Mashar Yeşilbaş, Tüm Petrol Sen Van İl Başkanı Cahit Çiftçi, Tüm Petrol Sen Genel Başkanı Taciser Çiftçi ve Basın danışmanı Abdulkadir Memduhoğlu Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Kemal Atlı tarafından karşılandı.

Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce ” Sendikal faaliyetlerimizi tüm herkese yaymak ve birliktelik sağlamak için ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yeni bir konfederasyon olmamıza rağmen yerelde ve genelde büyük ses getiriyoruz. İşçi ve emekçilerimizin haklarını savunacak cesareti olan tek sendikalayız. Aidat alan değil, hizmet eden sendikayız. İşçilerimizin kronikleşmiş tüm sıkıntıları Allah’ın izniyle çözeceğiz ” dedi.

Çevre Şehircilik İl Müdürü Ali Kemal Atlı, ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Tüm İş Konfederasyonu heyetine bu nazik ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Sendikal mücadeler meşakatli işlerdir. Tüm İş Konfederasyonu Van İl yönetimine diliyorum ” diye konuştu

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle