TÜM İŞ Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce'den Mevlid Kandili Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

TÜM İŞ Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce’den Mevlid Kandili Mesajı

Admin | 08 Kasım 2019 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

TÜM İŞ Konfederasyonu Van İl Başkanı ve Doğu Anadolu Bölge Başkanı Taner Dilce Mevlid kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Dilce mesajında ” “Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz’in doğumu vesilesiyle kutladığımız, maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bir Mevlid Kandili’ne daha kavuşmanın heyecanı ve sevincini hep beraber yaşıyoruz.

Peygamber Efendimiz Hz Muhammed (SAV) hala dünyamızı, kalplerimizi ve ruhumuzu aydınlatmaya devam etmektedir.Mevlid Kandili, sevgili Peygamberimizin bizlere sunduğu bütün değerleri ve öğütlerini anlama ve yaşama bakımından çok önemli bir gündür. Böyle günleri ve geceleri vesile kabul ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı artırmalıyız.

Manevi hazların en yükseğe çıktığı böylesine güzel bir günde tüm işçi emekçi kardeşlerimin ve İslam Alemi’nin Mevlid Kandili’ni en içten dileklerimle tebrik eder, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık ve esenlikler getirmesi temennisiyle, saygılar sunarım” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle