TÜM İŞ KONFEDERASYONU VAN İL BAŞKANI TANER DİLCE MURADİYE KAYMAKAMI ERKAN SAVAR'I ZİYARET ETTİ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

TÜM İŞ KONFEDERASYONU VAN İL BAŞKANI TANER DİLCE MURADİYE KAYMAKAMI ERKAN SAVAR’I ZİYARET ETTİ

Admin | 31 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Muradiye Kaymakamı Erkan Savar’ı makamında ziyaret etti.
Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce, Başkan Yardımcıları Metin Aslan Ahmet Dündar, Erhan Uğurlu, Tüm Petrol Sen Genel Başkanı Taciser Çiftçi ve Belkıs Öter Muradiye kaymakamını Erkan Savar’ı makamında ziyaret ettiler.
Toplantıda sendikal faaliyetleri hakkında Kaymakam Savar’a bilgi veren Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce ” Konfederasyonunuzun yeni kurulmasına rağmen ülke genelinde dalga, dalga büyüyen, işçilere doğru bilgi aktaran bir sendikal anlayışına sahibiz. Geçmişleri Cumhuriyet tarihine neredeyse eşit olan sendikaların işçi ve emekçi üzerinden rant devşirmelerini önlemek için aralıksız çalışıyoruz. Amaçları sadece aidat olan sendikaların işçileri çok uzun yıllar nasıl suistimal ettiklerini ve daha çokça sayacağımız vicdansızca nedenlerin önüne geçmek için gönüllü olarak Tüm İş Konfederasyonu’nun askerleriyiz.
Başkan Dilce ” Bilinçli işçi anlayışını hakim kılarak, herkesin umudu olacak konfederasyonumuzun şahlanışına herkes şahit olacak” dedi.

Sohbetin ardından yapılan ziyaretten memnun olduğunu belirten Kaymakam Savar, Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce ve beraberindeki heyete teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle