resim
Tüm İş Konfederasyonu Saadet Partisini Ziyaret Etti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tüm İş Konfederasyonu Saadet Partisini Ziyaret Etti

Admin | 01 Temmuz 2019 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Ziyaret çalışmalarına ara vermeden devam eden Tüm İş Konfederasyonu Doğu Anadolu Bölge Başkanı İsa Öndil ve Tüm Güven Sen Van İl Başkanı Murat Ergin Saadet Partisini Ziyaret ettiler.
Saadet partisi Van İl Başkanı Özay İlhan,eski Van milletvekili Fetullah Erbaş ve üst düzey yöneticiler Tüm İş Konfederasyonu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladılar.
Yapılan ziyaretin toplum için birlik ve beraberliği sağlayacağını belirten İsa Öndil “Bizler yeni bir Sendika olarak şeffaf hizmetler yapmak için kolları sıvadık. Ülke içinde hızlı bir şekilde büyüyoruz. Sürekli olarak büyük rağbet görüyoruz “dedi.
Ardından Tüm Güven Sen İl Başkanı Murat Ergin bir konuşma yaparak” Yeni bir Sendika olarak hizmet için elimizden gelen gayreti sarf etmek zorundayız. İşçi ve emekçinin hakkını savunmak kutsal bir görevdir. Bizleri makamında ağırlayan Saadet partisi ve yönetimine teşekkür ediyorum ” dedi.
Tüm İş Konfederasyonunu makamında ağırlamaktan mutlu olduğunu söyleyen Saadet partisi Van İl Başkanı Özay İlhan ” İlimiz için güzel çalışmalar yapmak için uğraş veren kıymetli Tüm İş Konfederasyonu misafirlerime hayırlı olsun ve başarılar diliyorum ” diye konuştu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019