resim
Tüm İş Konfederasyonu Doğu Anadolu Bölge Başkanı Öndil'den Güvenlik Haftası Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tüm İş Konfederasyonu Doğu Anadolu Bölge Başkanı Öndil’den Güvenlik Haftası Mesajı

Admin | 27 Haziran 2019 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Tüm İş Konfederasyonu Doğu Anadolu Bölge Başkanı İsa Öndil Güvenlik Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Öndil, yaptığı açıklamasında ” Özel Güvenlik görevlilerinin kamu düzenindeki önemine değinerek, “82 milyon insanımızı ‘özel güvenlik her yerde görmezden gelme’ sloganını toplumsal bir harekete dönüştürmeye davet etti. Bundan 15 yıl önce, 2004 yılında kanunlaşarak meslek haline gelen özel güvenlik teşkilatının özverili ve başarılı çalışanlarının hatırlanması ve toplumsal farkındalığın oluşabilmesi adına kutlanan değerli gün ve haftayı yeniden kutlayabilmenin coşkusunu yaşıyoruz. 26 ve 30 Haziran günleri tüm özel güvenliklerin gür sesi yeniden duyulacak farkındalığımız hissedilecektir. Özel güvenlikler olarak büyük fedakarlıklarda, gece gündüz, yazkış demeden, vatanımız için, halkımız için, milletimizin can ve mal güvenliği için 7/24 nöbet tutan güvenlik mensuplarıyız.
Tüm İş Konfederasyonu olarak en hassas noktamız toplumda yeterli saygının görülmesini sağlamak, Sendikamız özel güvenliklerin çalışma şartlarını ve maddi gelirlerini iyileştirmek amacı ile yıllardır sarf ettiğimiz çaba ve gayretlerimiz durmaksızın devam edecektir. Görevleri başında vefat eden tüm özel güvenlik görevlilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum, görevleri başında saldırıya uğrayan meslektaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.Bu duygu ve düşüncelerle Özel Güvenlik Günü ve haftamızı kutluyor, camiamız mensubu her bir meslektaşımıza ayrı ayrı başarılar diliyorum” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019