Tüm Güven Sen Van İl Başkanlığına Ahmet Dündar Atandı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tüm Güven Sen Van İl Başkanlığına Ahmet Dündar Atandı

Admin | 06 Ağustos 2020 | Genel, Gündem, Manşet, Yerel Haberler A- A+

Tüm İş Konfederasyonu’na bağlı Tüm Güven Sen Van İl Başkanlığına Ahmet Dündar atandı.

Tüm İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Şahin ve Tüm Güven Sen Genel Başkanı Hakan Budak’ın istişareleri neticesinde Ahmet Dündar Tüm Güven Sen Van İl Başkanlığına Ahmet Dündar Yardımcılığına ise Sertaç Rençber atandı.

Başkan Dündar “Temel hedefinin sendika üyelerinin haklarını korumak ve daha iyi çalışma şartlarını elde etmek olduğunu ifade etti. Ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan gelişimin kaçınılmaz olduğuna vurgu yapan Dündar bu gelişim esnasında işçinin güçlü kalması gerektiğini kaydetti. Şahsımı bu göreve layık gören Genel Başkanımız Mahmut Şahin’e Tüm Güven Sen Genel Başkanı Hakan Budak beyefendiye genel merkezimize ve dava arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm İş Konfederasyonunun örgütlenmesinde ve konfederasyonumuza bağlı her sendikanın yanında dik durarak hizmet edeceğiz.


Bu zor ama bir o kadarda onurlu bir görev. Bu görevi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. Hak ararken kimsenin hakkına girmeyeceğimize, üyelerimizin daha iyi şartlarda çalışması için elimizden geleni ardımızı koyamayacağımıza söz veriyorum. Gönüllü esası olarak şahsıma bu kutlu görev için referans olan konferderasyon il başkanım Taner Dilce’ye teşekkür ediyorum. Rabbim bizlere güvenen ve icraat bekleyen kıymetli dava arkadaşlarıma mahcup etmesin inşallah ” diye konuştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle