resim
Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu'dan Ramazan Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Admin | 24 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Türkiye Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Uğurlu mesajında ” Ramazan Bayramı’nın sağlık, huzur ve esenlik içerisinde geçmesini dileyerek, tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

“Tüm İslam alemi için büyük anlam ve değer taşıyan Ramazan Bayramı’nı ülkemizde de buruk bir şekilde kutlamaya hazırlanıyoruz.
Bu müstesna ayda idrak edilen, iyilik, güzellik ve insani değerlerin ön plana çıkması, Bayramın, toplumsal birlik ve beraberlik içerisinde geçirilmesini temenni ederim” dedi.
Bayramların en güzel yanının, insanların birbiriyle bütünleşmesine, aile içi ve toplumsal bağların güçlendirilmesine olanak sağlaması olduğunu belirten Uğurlu ,
Bunun yanında bayramın özünde yatan sevgi, hoşgörü, paylaşma ve dayanışma gibi insani değerlerin hissedilerek, yoksul ve muhtaç durumda olanların da hatırlanması gerektiğini hatırlattı.
Dünyada ve ülkemizde etkisini gösteren Koronavirüs musibetinden dolayı orantısız fahiş fiyat uygulayan üreticiler tüketicileri oldukça zor duruma düşürmüştür.
Hükümetimizin bu konuda daha da cayrıdırıcı önlemler alarak bu olayın önüne geçmesi en büyük temennimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlık, barış ve huzur getirmesini Allah’tan diliyorum dedi

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle